Dołącz

Dołącz do nas!

W imieniu franciszkańskiej Fundacji „Tworzyć Miłością” oraz Franciszkańskiego Sekretariatu Misyjnego z Gdyni, organizatorów tej inicjatywy, zapraszamy Cię do udziału w akcji WORECZEK RYŻU! Jest to akcja społeczna. Zbieramy fundusze na realizację projektów, prowadzonych przez misjonarzy franciszkańskich w Kenii i Ekwadorze. Projekty, które bracia chcą realizować znajdziesz na naszej stronie.
Do akcji może włączyć się każda osoba indywidualna, a także instytucja (parafia, szkoła, fundacja, klub, firma…) wspierając dzieło finansowo dostępnymi kanałami (konto bankowe, zbiórka SMS-owa, platforma pomagam.pl) oraz organizując zbiórkę u siebie.

Wystarczy zgłosić się do nas i wyrazić chęć współpracy!

Zbiórka trwa cały rok na terenie całego kraju.
Czekamy    na Twoje zgłoszenie
Franciszkański Sekretariat Misyjny  
tel. (58) 662 39 31
biuro@sekretariatmisyjny.pl

https://www.sekretariatmisyjny.pl/
Fundacja "Tworzyć Miłością"
510 054 069
kontakt@fundacjatm.pl

http://www.fundacjatm.pl/

Instrukcja wykonania woreczków

Film instruktażowy jak przygotować woreczki z ryżem do akcji dobroczynnej #WoreczekRyżu
W imieniu franciszkańskiej Fundacji „Tworzyć Miłością” oraz Franciszkańskiego Sekretariatu Misyjnego z Gdyni, organizatorów tej inicjatywy, zapraszamy Cię do udziału w akcji WORECZEK RYŻU 2020! Jest to akcja społeczna. Zbieramy fundusze na realizację projektów, prowadzonych przez misjonarzy franciszkańskich w Kenii i Ekwadorze. Projekty, które bracia chcą realizować znajdziesz na naszej stronie.